A A A

O nas

Zwierzęta towarzyszą nam już od wielu lat. Najpierw pojawiły się psy. Był z nami kerry blue terier CH. CHIC HEKTOR Conviva, a potem przepiękny złoty cocker spaniel amerykański Ch. Moonlight Show SOLID GOLD, syn Zwyciężcy Świata 1996 - Ch. Domino Moonlight's Show BLACK GOLD of la VIGIE.

Pierwszy kot zawitał do nas po stracie HEKTORA. Dom wydawał się smutny i pusty. Postanowiliśmy tę pustkę zapełnić i kupiliśmy persa o pięknym umaszczeniu (kremowe cameo) i wspaniałym charakterze - ŁOTRA A.J.P, (w domu wołaliśmy na niego TYTUS), który towarzyszył nam  15 lat.

Odwiedzając wystawy kotów rasowych, z coraz większym zainteresowaniem patrzyliśmy na koty rasy maine coon. Naszą uwagę zwrócił nie tylko ich wygląd, lecz także powszechna opinia o ich wyjątkowo przyjaznym i otwartym na człowieka usposobieniu. Tak zapadła decyzja o sprowadzeniu kotki tej rasy. Tak pojawiła się u nas GLORIA Alantos*PL (na co dzień TINA).

 

 

W maju 2007 r. pojawiła się u nas nowa kotka rasy maine coon, ze znakomitej norweskiej hodowli Artic Coon's. Jest nią ELVIRA Artic Coon's, czarna - klasycznie pręgowana z białym.  Posiadanie kotki z przydomkiem Artić Coon's ułatwiło nam nawiązanie współpracy z innymi europejskimi hodowlami. W naszym domu pojawiły się kolejne koty. Do ich obejrzenia zapraszamy na naszą stronę.

Maciej i Paweł Sieczkowscy